TEAM SOEK | contact

Op zoek naar een andere baan? Of juist naar een geschikte kandidaat voor jouw bedrijf? We helpen je graag! Neem dus gerust contact met ons op! 

Annastraat 19c | 4811XK | Breda | info@soek.nl | 085-0607635 | linkedIn

Jolka Jacobs | Jolka@soek.nl Rorik Vesters | Rorik@soek.nl

Tim van Eijk | Tim@soek.nl

Maud Suijkerbuijk | Maud@soek.nl

Jill van der Vorst | Jill@soek.nl

 

Remco Jacobs | Remco@soek.nl